Specialist Technical Customer Support

Reference No.: Tags: Česká republika, Full time

Hledáme motivovaného, odborně zaměřeného kandidáta na naši technickou hotline linku.

Jsme japonská firma s celosvětovou působností, vyvíjíme a prodáváme inovativní diagnostické systémy pro laboratoře, kliniky, lékaře a výzkum. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi řešení na míru, které je základem dlouhodobých obchodních vztahů.

Region: celá ČR
Termín nástupu:    dohodou
Pracovní poměr: plný úvazek

Nabízíme:

  • Být součástí servisního týmu v obchodní společnosti
  • Stabilní pracovní podmínky, práce na plný úvazek
  • Pevnou pracovní dobu 7:30 – 16:00
  • Práce z home office (celý týden) - celá ČR
  • Možnot přivýdělku při servisních pohotovostech
  • Profesionální zaškolení, pravidelné doškolování
  • Online přístup k informacím přímo od výrobce
  • Firemní benefity
  • Kvalitní technické vybavení
  • Výborný kolektiv

    Náplň práce:

    • Příjem technických požadavků z laboratoří CZ a SK (telefonicky, elektronicky), technická hotline linka
    • Přímá komunikace se zákazníkem
    • Vyřizování servisních objednávek
    • Hledání a nabízení technického řešení problému
    • Vzdálené připojování k zákazníkům (vzdálená správa systémů, analyzátorů)
    • Objednávání náhradních dílů
    • Delegování nevyřešených servisních požadavků na servisní techniky
    • Evidence v elektronických systémech
    • Aktualizace interní Knowledge base

    Požadavky:

    • Spolehlivost
    • Výborné komunikační dovednosti CZ slovem i písmem
    • Znalost anglického jazyka –  min. středně pokročilý
    • Pokročilá znalost Windows a Microsoft office, Linux výhodou
    • Schopnost rychlého rozhodování a hledání rychlého řešení
    • Schopnost pracovat na úkolech souběžně
    • Být ochoten a schopen se stále vzdělávat
    • Osobní iniciativa
    • Znalosti v oboru laboratorních vyšetření vítány
    • Psaní všemi 10 výhodou

    V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz

    Back to list