Księgowa/Księgowy

Reference No.: Tags: Poland, Professional, Full time

Miejsce pracy: biuro w Warszawie

Czy to jest praca dla Ciebie?

  • Czy lubisz pracę wymagającą koncentracji?
  • Czy chcesz widzieć natychmiastowy efekt swoich działań?
  • Czy jesteś osobą sumienną, rzetelną oraz samodzielną?
  • Czy masz doświadczenia w pracy z systemami ERP (np. SAP) i Excel?
  • Czy posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym korespondencję?

 Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to może być to doskonała praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w prowadzeniu księgowości zgodnej z polskim prawem rachunkowym, przygotowywanie  płatności, dekretacja i księgowanie dokumentów, kontrola poprawności dokumentów pod względem wymogów zewnętrznych i wewnętrznych, pomoc w kontroli sald dostawców i odbiorców;
  • Miesięczne uzgadnianie podatku VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT, w tym VAT-7;
  • Wprowadzanie do systemu SAP danych dla raportowania do grupy;
  • Pomoc przy przygotowywaniu raportowania w ramach korporacji zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi;
  • Pomoc przy współpracy z firmami zewnętrznymi oraz urzędami podczas audytów i kontroli;
  • Obsługa modułu do przesunięć towarów na środki trwałe, kolekcjonowanie dokumentów z nimi związanych;
  • Stanowisko wymaga współpracy z innymi pracownikami działu finansowego, ale także z pracownikami działu logistyki i innych
  • Bezpośrednim przełożonym jest Dyrektor Finansowy

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Przynależność do zespołu firmy międzynarodowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej
  • Szkolenia i system podnoszenia kompetencji
  • System korzyści pozapłacowych np. opieka medyczna, dodatkowe pakiety motywacyjne, dostęp do świadczeń systemu Benefit w tym Multisport
  • System wynagradzania adekwatny do stanowiska i obowiązków Dodatkowe premie bazujące na systemie oceny indywidualnej
  1. Sysmex Poland -
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

Back to list