Application Specialist

Reference No.: Tags: Česká republika, Full time

Hledáme motivovaného, odborně zaměřeného kandidáta na pozici Aplikační specialista se specializací na oblast in vitro diagnostika, močová analýza.

Jsme japonská firma s celosvětovou působností, vyvíjíme a prodáváme inovativní diagnostické systémy pro laboratoře, kliniky, lékaře a výzkum. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi řešení na míru, které je základem dlouhodobých obchodních vztahů.

Region: Čechy + kanceláře firmy (Praha, Brno)
Termín nástupu:    dohodou
Pracovní poměr: plný úvazek

Nabízíme:

  • zázemí etablované mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení a bonusové schéma, možnost dalšího rozvoje
  • mnohotvárnou a pestrou práci při vstupu nových produktů na český trh
  • služební automobil, notebook, mobil

Požadujeme:

  • požadované vzdělání: vysokoškolské, obor medicína, farmacie, přírodní vědy
  • vítaná je praxe v oblasti biochemie
  • jazykové znalosti: AJ aktivně
  • počítačové znalosti: MS PowerPoint, Excel, Word - pokročilý
  • řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení, iniciativa a ochota cestovat

Náplň práce:

1. Post-instalační péče o zákazníky

  • Školení zákazníků na obsluhu a základní uživatelskou údržbu přístrojů.
  • Konzultace k uživatelskému nastavení analyzátorů a k interpretacím výsledků.
  • Příprava školících materiálů pro zákazníky.
  • Vedení uživatelských školení v Edukačním centru (Praha, Brno).
  • Příprava informačních materiálů pro zákazníky při aktualizaci stávajících produktů.

2. Znalost produktů, kontinuální vzdělávání v příslušném oboru

  • Účast na produktových, aplikačních školeních a workshopech organizovaných Sysmex Europe.
  • Aktivní sledování vývoje produktů a jejich softwarových aktualizací – předávání informací v rámci interní komunikace a komunikace se zákazníky.
  • Sledování vývoje oboru biochemie a doporučení odborné společnosti.

3. Dokumentace k produktům

  • Revize překladů dokumentace k produktům (proof-reading) ve spolupráci se Sysmex Europe.
  • Sledování aktualizací dokumentace.

4. Odborná podpora přípravy marketingových materiálů, prezentace produktů

  • Spoluúčast na přípravě odborných marketingových materiálů pro elektronickou i tištěnou formu.
  • Prezentace produktů v portfoliu Sysmex CZ s.r.o. v rámci akcí Sysmex CZ s.r.o. nebo v rámci odborných akcí zákazníků.

5. Týmová spolupráce

  • Podpora servisního a obchodního týmu formou odborných konzultací.
  • Spolupráce se Sysmex Europe při řešení neshod a konzultací nejasných případů analýzy.

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz

Back to list